Networker Specialist

Bez abonamentu

Bez długofalowych umów

Precyzyjnie dobrane narzędzia do prowadzenia e-biznesu
z wielopoziomowym programem partnerskim! STWORZONE DLA BRANŻY REKOMANDACYJNEJ!

Zapytaliśmy 1362 z pośród Was- zawodowych Network Marketerów, jakich rozwiązań oczekujecie, od firm dostarczających rozwiązań wspierających marketing online.

W odpowiedzi usłyszeliśmy:

"Chcemy płacić tylko za to z czego faktycznie korzystamy"

"Cenimy wolność, dlatego ZERO abonamentów"

Tak właśnie powstał Networker Specialist Pakiet

Strona www - pokaż światu, że jesteś Liderem do którego warto dołączyć. Bloguj, dziel się wartością, buduj markę osobistą i zarabiaj na programach partnerskich czy wiedzy!

Dziś prowadzenie biznesu online bez strony www to jak auto bez paliwa. Musisz ją mieć!

Autoresponder NetSendo to inteligentne narzędzie do zarządzania i przechwytywania kontaktów email i nie tylko! Do 1000 subskrybentów z możliwością rozszerzenia. Autoresponder posiada opcje, automatyzacji, tworzenia tuneli sprzedażowych, upsell'i i wiele wiele więcej!

Bez niego nawet nie prowadź biznesu online!

Generator stron przechwytujących InstaPages - zbuduj dowolną ilość stron, które dla Ciebie będą zdobywać kontakty do potencjalnych partnerów biznesowych. Intuicyjne narzędzie do szybkiego tworzenia stron za pomocą kilku kliknięć i puszczania ich w sieć bez konieczności wgrywania plików na hosting etc. Nawet laik sobie z tym radzi!
Sam InstaPages.com to koszt 29$/miesiąc.

precyzyjnie dobrane narzędzia do prowadzenia biznesu online!

Nie jesteś pewien czy te narzędzia nie posiadają wymagane przez Ciebie funkcje? Skontaktuj się z nami: contact@guarium.com

100% WSPARCIA GRATIS!

Jeśli  nie wiesz dokładnie jak korzystać z naszych narzędzi, to mamy od tego ludzi by służyć Ci pomocą! Masz dostęp do forum 24 godziny na dobę, gdzie w odpowiednim dziale znajdziesz na start odpowiedzi na podstawowe pytania, nie ma odpowiedzi, to pytasz! Proste!

Dodatkowo w godzinach 8-16 otrzymujesz wsparcie techniczne na telefon, email, facebook które udziela nasz wykwalifikowany zespół wsparcia.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy materiały VIDEO o łącznej wartości ponad 15 tysięcy złotych, które poprowadzą Cię krok po kroku do stworzenia w pełni automatycznego systemu rekrutacji partnerów i klientów do firmy, z którą współpracujesz. 


To kompletne instrukcje do każdego z naszych narzędzi, a także szkolenia dt. automatyzowania, sprzedawania i prowadzenia biznesu online, stworzone przez najlepszych marketerów w Polsce, którzy już korzystają z naszych narzędzi i dzielą się wiedzą, którą sami zdobywali latami!

Opinie użytkowników:

Wiola Napieraj

Początkowo sceptycznie podeszłam do narzędzi Networker Specialist, ale dzisiaj nie wyobrażam obie bez nich pracy. Dzięki nim wprowadziłam mój biznes na zupełnie inny poziom sprawiając, że każdego dnia w moim biznesie pojawiają się nowe osoby, których nawet nie znam. Pełna automatyzacja i tego szukałam. Dziękuję i z całą pewnością polecam wszystkim, którzy prowadzą biznesy oparte na budowie struktur sprzedażowych.

Szkoda że minęło tak dużo czasu zanim zrozumiałem, że strona www, autoresponder do zbierania kontaktów jest tak bardzo potrzebny. Dzięki tym narzędziom zdecydowanie łatwiej zarządzać swoim biznesem. Dziś po roku już wiem jak dużo czasu straciłem bo mogłem o wiele szybciej i więcej zaprosić partnerów do współpracy!

Stanisław Poluga

Przemek Szczęch

Biznes w internecie prowadzę od 2010 roku, korzystałem już z wielu narzędzi do prowadzenia biznesu online, ale zawsze w nich "czegoś brakowało" jakiś funkcji które usprawniłyby moje działania. Teraz mam w końcu automat, maszynkę do zarabiania pieniędzy online z funkcjami o których konkurencja może tylko pomarzyć. Gotowe tunele sprzedażowe, integracje płatności, strony przechwytujące bez konieczności grzebania w kodach html czy serverach. Polecam z czystym sumieniem!

Bogdan Petrykowski

Jestem początkującym w biznesie online, testowałem klika narzędzi do prowadzenia biznesu online, ALE żadna firma nie daję tego co daje firma Guarium, a mianowicie WIDEO.

NIe mówię o instrukcjach wideo, ale o szkoleniach które prowadzą najlepsi w branży rekomendacyjnej w Polsce. Liderzy którzy już od 2010 roku zarabiają w internecie na programach partnerskich czy mlm i przekazują wiedzę Tobie, wiedzę którą sami zdobyli i wiedzą co działa a co nie działa, więc warto się od nich uczyć. Uważam, że w tej cenie nie znajdziesz lepszej wartości dodanej do tej oferty!

Zdecyduj się JUŻ TERAZ, a DODATKOWO JESZCZE w pakiecie otrzymasz oprócz strony internetowej, autorespondera i generatora stron przechwytujących specjalną aplikacje do prowadzenia spotkań online!


Wyobraź sobie ile zyskasz czasu mogąc prowadzić prezentacje online, wygodnie z domu lub jakiegokolwiek miejsca na ziemi. Webinary i konferencje online to najskuteczniejsze sposoby sprzedaży w internecie.

Buduj biznes online i zgarniaj pasywne prowizje:

Aktywność osobista:
Za każdym razem kiedy osobiście zaprosisz osobę do korzystania z naszych narzędzi otrzymasz 15% od jego zakupów. 

Aktywność zespołu:
Za każdym razem, kiedy osoba której poleciłeś nasz pakiet narzędzi zaprosi inne osoby do korzystania z narzędzi to ona otrzymuje 15%, TY NATOMIAST otrzymujesz 5% od wartości zakupu! 

I TAK AŻ DO 6 POZIOMU W DÓŁ! Zgodnie z tabelą po lewej stronie. 

Wielopoziomowy plan wynagrodzeń: 
poziom 1 - 15% 
poziom 2 - 5%
poziom 3 - 4% 
poziom 4 - 3% 
poziom 5 - 2%
poziom 6 - 1%

Dodatkowy plan motywacyjny - dyferencja

Jeśli w Twoim zespole przekroczysz obrót w wysokości 60$ zarabiasz dodatkowo 5% od obrotu Twojej struktury. 

Jeśli przekroczysz obrót 300$ zarabiasz dodatkowo 7% od obrotu Twojej struktury

Jeśli przekroczysz obrót 650$ zarabiasz dodatkowo 9% od obrotu Twojej struktury

OBRÓT W STRUKTURZE: 
60$ -   5% od obrotu w strukturze dla Ciebie
300$ - 7% od obrotu w strukturze dla Ciebie
650$ - 9% od obrotu w strukturze dla Ciebie


Przykład Twoich zarobków:

Powiedzmy, że zaprosiłeś swojego kolegę do korzystania z naszych narzędzi. Więc poleciłeś jedną osobę. Należy Ci się 15% od kwoty np. 39$ czyli 5,85$ co miesiąc pod warunkiem że Twój kolega korzysta z narzędzi i je opłaca. 

W następnym miesiącu poleciłeś kolejnego kolegę, więc masz już obrót w wysokości 2 razy 39 dolarów, czyli 78$ więc należy się Tobie dwa razy po 5,85$ = 11,70$  i dodatkowo wypłacimy Ci bonus dyferencyjny w wysokoście 5% od obrotu, więc w tym przypadku to 4$. 

ZARABIASZ: 15,70$ = 62 PLN 

Jeśli polecisz 5 osób osobiście, zarabiasz 5 razy 5,85$ czyli 29,25$ + bonus dyferencyjny w wysokości 9,97$. Razem to: 39$ czyli swoje narzędzia masz już ZA DARMO! Bo z prowizji opłacasz swój pakiet narzędzi Network Specialist! 

PAMIĘTAJ: Każdy komu poleciłeś pakiet narzędzi, zacznie polecać dalej. Więc to kwestia czasu, aby zarabiać pasywnie 500, 1000 i więcej dolarów miesięcznie!

WAŻNE: Aby zarabiać prowizje musisz sam posiadać opłacony pakiet Network Specialist! 

NIE JEST WYMAGANE POLECANIE, jeśli chcesz korzystać tylko z produktów, Twój wybór, możesz!

Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie:

NIELIMITOWANY DOSTĘP

BONUS: APLIKACJA DO PROWADZENIA SPOTKAŃ ONLINE!

Możesz wybrać też opcję czasową

DOSTĘP na 3 miesiące

36,97$

BONUS: APLIKACJA DO PROWADZENIA SPOTKAŃ ONLINE!

34,97$

BONUS: APLIKACJA DO PROWADZENIA SPOTKAŃ ONLINE!

29,97$

BONUS: APLIKACJA DO PROWADZENIA SPOTKAŃ ONLINE!

DOSTĘP na 6 miesięcy

DOSTĘP na 12 miesięcy

TYLKO

38,97$

miesięcznie 

OSZCZĘDZASZ*  6$

miesięcznie

OSZCZĘDZASZ*  24$

miesięcznie

OSZCZĘDZASZ*  108$

miesięcznie

* wysokość oszczędności została wyliczona na podstawie kwoty miesięcznej opłaty przy opłacie z góry za dany okres.

Chcesz przetestować zanim zamówisz?

Korzystaj Aż 7 Dni z Pełnej Funkcjonalności Narzędzi Zupełnie Bezpłatnie!